جدید پک 8 دوربین بی سیم 2 مگاپیکسل گالری تصاویر

پک 8 دوربین بی سیم 2 مگاپیکسل

محصول جدید

99 قلم

8,000,000 تومان

8 کانال
8 عدد
Sony
2MP 1080p
25 متر
3.6mm
تک هارد
8 پلی بک
IP66
فلزی

امروزه نیاز به نصب دوربین مداربسته در بیشتر اماکنی که حفاظت و حراست از آنها برای ما مهم می باشد اجباری می باشد.اما برخی مواقع نصب دوربین مداربسته کار بسیار دشواری می باشد و در برخی موارد سیم کشی های دوربین مداربسته باعث این می شوند که محیط از حالت زیبایی خود خارج شود . همین بستر سازی برای نصب دوربین مداربسته باعث می شود تا دوربین مداربسته بیسیم نسبت بهه سایر محصولات دارای اولویت باشد.

در این پکیج تعداد ۸ عدد دوربین مداربسته بیسیم و یک عدد دستگاه NVR بیسیم تعبیه شده است که به راحتی و بدون داشتن دانش فنی در زمینه نصب دوربین مدار بسته می توان تنها با پیچ کردن دوربین ها و روشن کردنشان آنها را به دستگاه NVR بیسیم متصل کرد و نیاز به هیچ کار اضافی ای نمی باشد.

این دستگاه ها دارای منوی فارسی و دفترچه راهنمای فارسی هستند که کار با آن را بسیار ساده تر می کند و از منوهای پیچیده در این دستگاه ها خبری نیست.

نصب بسیار آسان پکیج دوربین مداربسته وایرلس باعث شده است تا این محصول نزد مشتریان بسیار محبوب باشد.زیرا هزینه های نصب به صفر رسیده اند و شما می توانید انواع دوربین مداربسته تحت شبکه بیسیم را خودتان به راحتی نصب کنید.

یکی از محاسن دوربین مداربسته وایرلس عدم استفاده از سیم کشی است که باعث می شود تا امنیت این دوربین ها بالا برود و خطر قطع کردن کابل تصویر دوربین مداربسته شما را تهدید نکند.

همچنین کیفیت تصاویر این پکیج در حد مطلوبی بوده که برای انواع مصارف مناسب می باشد.نوشتن نقد و نظر

پک 8 دوربین بی سیم 2 مگاپیکسل

پک 8 دوربین بی سیم 2 مگاپیکسل

مــحصولات مرتبط