جدید پک 4 دوربین بی سیم 2 مگاپیکسل گالری تصاویر

پک 4 دوربین بی سیم 2 مگاپیکسل

محصول جدید

99 قلم

3,000,000 تومان

4 کانال
4 عدد
2MP 1080p
20 متر
3.6mm
تک هارد
4 پلی بک
IP66
فلزی

دیگر نصب دوربین مدار بسته مشکل نیست.با ظهور نسل جدید دوربین های مدار بسته بیسیم با کیفیت تصویر Full HD ، کافیست تا تنها دوربین مدار بسته را به برق متصل کنید.این پکیج دارای ۴ عدد دوربین مدار بسته و دستگاه NVR (ضبط کننده تصاویر) می باشد و برای نصب آن کافیست تا دوربین ها را در مکان خود نصب کرده و آنها را به برق متصل کنید.در کمتر از چند دقیقه می توانید نصب و راه اندازی دوربین مدار بسته را بدون نیاز به هیچ دانش فنی انجام دهید.

این پکیج برای اماکنی طراحی شده است که نیاز به سیم کشی ندارند و می خواهند نصب دوربین مدار بسته را هر چه سریعتر صورت دهند نصب دوربین مداربسته بیسیم بسیار راحت می باشد.

 

شما می توانید تنها با استفاده از اتصال مودم خود به این دستگاه ، تصاویر دوربین مدار بسته را در هر جای دنیا که باشید روی موبایل خود ببینید.نرم افزار موبایل مخصوص انواع گوشی های هوشمند نیز در پکیج دستگاه قرار داده شده است.

همچنین می توانید توسط موبایل خود فیلم های ضبط شده دوربین مدار بسته را مشاهده کنید و آرشیو ها را روی موبایلتان نیز ذخیره کنید.تمامی این کارها بسیار ساده می باشد و نیاز به هیچ تخصص فنی ای ندارد.

با این پکیج می توانید در کوتاه ترین زمان دوربین مدار بسته خود را نصب و راه اندازی کنید.این پکیج به هیچ سیم کشی ای نیاز ندارد.

نوشتن نقد و نظر

پک 4 دوربین بی سیم 2 مگاپیکسل

پک 4 دوربین بی سیم 2 مگاپیکسل

مــحصولات مرتبط