دوربین لامپی V380

محصول جدید

93 قلم

550,000 تومان

2MP 1080p
V380
پلاستیکی
صدای دو طرفه - دید ۳۶۰ درجه - ساپورت رم تا ۶۴ گیگابایت
  • قابلیت اتصال به مودم از طریق WIFI
  • دارای P2P جهت انتقال تصویر
  • صدای دو طرفه
  • قابلیت مشاهده تصاویر از هر کجای دنیا بدون نیاز به آی پی ثابت
  • کیفیت تصویر  FullHD 1080p
  • دارای درگاه کارت حافظه جهت ذخیره تصاویر و پشتیبانی از کارت حافظه تا ۶۴ گیگابایت
  • زوایه دید بسیار وسیع ۳۶۰ درجه
  • فرم طراحی بسیار شکیل
  • بدون نیاز به آداپتور
  • قابلیت خاموش و روشن کردن چراغ از طرق موبایل

دوربین مدار بسته لامپی ، یک دوربین مداربسته با نصب بسیار آسان می باشد و از معدود انواع دوربین است که نیاز به منبع تغذیه جداگانه ندارد و منبع تغذیه نیز در داخل خود دوربین طراحی و تعبیه شده است.از این رو ، نصب دوربین مدار بسته فوق در کمتر از چند ثانیه میسر بوده و کافیست تا آن را در محل سرپیچ لامپ ببندید.

راه اندازی دوربین فوق نیز بسیار ساده می باشد.کافیست تا دوربین را در محل فوق نصب کرده و آن را روشن کنید.سپس اپلیکیشن مخصوص آن را روی گوشی اجر کنید و در قسمت وارد کردن دوربین جدید ، بارکد نرم افزار را مقابل لنز دوربین قرار دهید تا آن را شناسایی کند و از این به بعد می توانید در هر مکان و همه جای دنیا ، تصاویر دوربین فوق را مشاهده کنید ، صدای محیط را بشنوید و حتی با محیط صحبت کنید.

در صورت نیاز به روشنایی محیط نیز می توانید از طریق موبایلتان ، لامپ های LED تعبیه شده روی دوربین را روشن کنید و در تاریکی مطلق نیز از دوربین بجای لامپ استفاده کنید.

بوسیله درگاه کارت حافظه ، می توانید تصاویر را بهمراه صدا ، تا ۶ روز ذخیره سازی کنید و همچنین توسط نرم افزار محصول فوق امکان مشاهده و بکاپ گیری از تصاویر نیز وجود دارد.زاویه دید دوربین فوق ۳۶۰ درجه است که لنز پانورامیک بسیار با کیفیت برای این منظور تعبیه شده است و می تواند تصاویر را با زاویه دید بسیار باز برای شما نمایش داده که سبب می شود تا تنها یک عدد از دوربین مدار بسته فوق ، جهت پوشش کادر وسیعی از تصویر کاربرد داشته باشد.زوایه دید دوربین مداربسته لامپی سیصد و شصت درجه می باشد، یعنی اگر در یک اتاق نصب شود، تصویر دور تا دور اتاق را داریم. تصویری را که به صورت پاناروما در گوشی داریم، می توانیم با انگشت چپ و راست را ملاحظه کنیم یا زوم کنیم یا هر عملیات دیگری روی آن انجام دهیم.

انتقال صدا

در دوربین مداربسته لامپی انتقال صدای دو طرفه نیز داریم؛ به این معنی که اگر کسی نزدیک به لامپ باشد، می توانیم با فرد مذکور که می تواند مثلا شاگرد مغازه باشد، مکالمه بکنیم، به شرطی که اینترنت وایفای روشن بوده و دوربین را از قبل به آن وصل کرده باشیم و کیفیت اینترنت نیز مطلوب باشد.

دور تا دور دوربین مداربسته لامپی چراغی هست که روشن و خاموش می شود و از طریق موبایل می توانیم نور آن را کم و زیاد یا خاموش کنیم، میزان نور دوربین در حد یک لامپ حدودا سی تا چهل وات رشته ای می باشد.

نصب و تنظیم این دوربین بسیار آسان بوده و در چند دقیقه انجام می گیرد.

می توانیم چندین دوربین را صرفا از طریق یک اپلیکیشن به یک یا چند گوشی وصل کنیم. ولی تصویر هر دوربین را بر روی گوشی باید انتخاب کنیم و مثل ال سی دی، چند تصویر همزمان بر روی گوشی نمایش داده نمی شود.

بهترین کاربرد دوربین مداربسته لامپی

بهترین کاربرد این دوربین در مغازه، اتاق کار، بخشی از یک کارگاه یا دفتر، مهد کودک، ورودی یک محل و … می باشد که با توجه به امکان مکالمه دوطرفه با فردی که در نزدیک دوربین قرار دارد، این موضوع را پررنگ تر ساخته است. در اماکنی هم که محدودیت کابل کشی داریم، می توانیم تعدادی از این دوربین ها را نصب کرده و با یک دستگاه مرکزی و هارد تصاویر را به مدت بسیار طولانی تری نسبت به میزان ضبط رم خود دوربین ها ضبط کنیم. در واقع با ان کار نوعی از سیستم نظارت تصویری را طراحی و اجرا کرده ایم.

کیفیت تصویر دوربین مداربسته لامپی بسیار بالاست،

نوشتن نقد و نظر

دوربین لامپی V380

دوربین لامپی V380

مــحصولات مرتبط