جدید دوربین پلاک خوان NST-IPA6092-NPSD گالری تصاویر

دوربین پلاک خوان NST-IPA6092-NPSD

محصول جدید

برای استعلام قیمت تماس بگیرید

100 قلم

تماس بگیرید

Sony IMX 323
2MP 1080p
25 متر
6-22mm Varifocal
IP66
ONVIF
فلزی
پلاک خوان ساپورت رم SD تا 128GB دید در شب رنگی (Super Starlight) WDR HLC BLC SLC

نمونه تصویر

دوربین مداربسته پلاک خوان و کاربرد های آن : دوربین های مداربسته پلاک خوان را به جهت کنترل ماشین ها در جاده ها , ورودی ها و خروجی های پادگان ها و ارگان های مهم دولتی نصب می کنند . این نوع دوربین های مداربسته  تصاویری از خودروها ضبط می کنند و شماره پلاک آن ها را توسط نرم افزارهای مخصوصی ثبت می کنند .

کیفیت تصاویر در این نوع دوربین های مداربسته بسیار بالاست و تصاویر با رزولوشن بالایی ضبط می گردند , ثبت و ضبط کوچکترین جزئیات در دوربین مداربسته پلاک خوان امکان پذیر است .

این مقاله با هدف شرح دوربین مداربسته پلاک خوان و کاربردهای آن گردآوری شده است که در ادامه به ذکر کاربردهای این نوع دوربین های مداربسته خواهیم پرداخت .

دوربین مداربسته پلاک خوان و کاربرد آن

دوربین های مداربسته پلاک خوان را می توان در موارد پلیسی به کار گرفت , این نوع دوربین ها بر روی یک سه پایه قرار گرفته و در جاده ها و خیابان ها قرار داده می شود , سرعت و تخلفات رانندگی در این نوع دوربین های مداربسته کاملا مشهود است .

در مکان های مهم شهری نیز این نوع دوربین های مداربسته نصب می گردند , پمپ بنزین ها و پارکینگ های سطح شهر مکان های مناسبی برای نصب دوربین مداربسته  پلاک خوان هستند .

تشخیص شماره پلاک ماشین هت مساله ی مهمی بود که با این نوع دوربین ها با به کارگیری تکنولوژی و نرم افزارها میسر گردید , از قابلیت های مهم این دوربین های مداربسته می توان به سرعت العمل آن ها اشاره کرد . دوربین مداربسته پلاک خوان می تواند در کمتر از یک ثانیه 15 عکس پیوسته را از خودرو بگیرد , به این ترتیب کوچکترین تخلفات رانندگی و .. از چشم آنها پنهان نمی ماند .

نرم افزار مربوطه پس از ثبت تصاویر توسط دوربین بهترین و واضح ترین آن ها را انتخاب می کند و سپس با حروف و اعداد ذخیره می نماید .

سیستم هتی دوربین مداربسته پلاک خوان دارای سه بخش مهم هستند :

  • دوربین مداربسته پلاک خوان
  • سخت افزار و متعلقات دوربین
  • نرم افزارهای تشخیص پلاک

به کارگیری این نوع دوربین های مداربسته به عنوانسیستم های هوشمند ترافیکی بسیار مقرون به صرفه و کاربردی است , به جهت وضوح بیش تر تصاویر می توان از بهترین انواع تجهیزات این نوع سیستم ها استفاده کرد .

نوشتن نقد و نظر

دوربین پلاک خوان NST-IPA6092-NPSD

دوربین پلاک خوان NST-IPA6092-NPSD

برای استعلام قیمت تماس بگیرید

مــحصولات مرتبط