جدید AHD B15 2MP گالری تصاویر

AHD B15 2MP

محصول جدید

100 قلم

تماس بگیرید

XM330 + 2035
2MP 1080p
30 متر
3.6mm
IP66
فلزی
UTC

دوربین مداربسته 

دوربین مداربسته AHD این نوع دوربین مداربسته ها از خانواده دوربین های آنالوگ می باشد و مانند دوربین های مداربسته آنالوگ از بستر کابل کواکسیال یا همان کابل RG59 استفاده می شود، با توجه به نوع تکنولوژی که در دوربین های AHD به کار رفته است نسبت به قیمت فروش دوربین های آنالوگ مداربسته، دارای وضوح تصویر و رزولوشن بالاتر می باشد. قیمت های تجهیزات ، نصب و راه اندازی این محصولات از تجهیزات شبکه ارزان تر می باشد.
دوربین مدار بسته تحت شبکه این نوع دوربین مداربسته ها درتصویر برداری با کیفیت بسیار بالا نسبت به دوربین مداربسته های آنالوگ برتری دارند، کیفیت دوربین مداربسته های IP مگاپیکسل می باشد، برای کابل کشی این دوربین مدار بسته ها از کابل شبکه استفاده می شود، فروش تجهیزات و قیمت دوربین های تحت شبکه نیاز به مدیریت و سرویس مستمر دارد، قیمت های نصب و نگهداری این تجهیزات نسبت به تجهیزات مداربسته آنالوگ بیشتر می باشد.

در چه جاهایی از دوربین بولت استفاده کرد؟

 دوربین های مداربسته بولت، در مقابل آب و هوا مقاوم تر هستند و محدوده عملیاتی بالاتری دارند؛ از این رو از دوربین مداربسته بالت برای فضاهای خارجی مثل حیاط و پارکینگ و ... مورد استفاده قرار میگیرد.

 با توجه به ضد آب بودن بدنه (IP66 ) دوربین مداربسته  بولت و شکل خاصشان، این دوربین ها برای محیطهای بیرونی یا شرایط سخت آب و هوایی مناسب هستند.

این دوربین ها در کیفیت های متفاوتی به صورت شبکه و آنالوگ ساخته می شوند و از نظر کیفیت تصویر محدودیتی ندارند. توجه داشته باشید که ضد اب بودن دوربین بولت  به معنای امکان غوطه ور کردن آن در آب نیست.

نوشتن نقد و نظر

AHD B15 2MP

AHD B15 2MP

مــحصولات مرتبط